skip to Main Content
+48 61 862 30 63 biuro@grawerpolska.pl ul. Sianowska 7, 60-431 Poznań

Doskonalenie jakości w Grawer Polska!  | 10.08.2017

Na początku czerwca 2017 pozytywnie przeszliśmy audyt certyfikacyjny i z dniem 27.06.2017 otrzymaliśmy certyfikat świadczący o wprowadzeniu i stosowaniu System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. Naszym celem jest maksymalne zaspokojenie potrzeb naszych klientów, które chcemy osiągnąć między innymi poprzez nieustanne podnoszenie jakości produkowanych przez nas narzędzi. W związku z tym istotne jest dla nas posiadanie działającego i ciągle doskonalonego systemu jakościowego. Zdajemy sobie również sprawę jak ważne jest środowisko i jaki mamy na nie wpływ, dlatego też od 28.06.2016 posiadamy również certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego. W czerwcu tego roku przeszliśmy pozytywnie audyt recertyfikacyjny na zgodność z normą ISO 14001:2005.

Grawer u BOBSTA  | 11.10.2017

7 września 2017 roku firma Bobst Polska zaprosiła swoich klientów do podwarszawskiej Jahranki na seminarium zatytułowane „Na początku było opakowanie…”. Uczestnicy wysłuchali wykładów zarówno na temat nowinek Bobsta, jak i prelekcji dotyczących projektowania opakowań i usprawnienia produkcji. Jako partner biznesowy wydarzenia Grawer Polska także zajął swoje miejsce w agendzie spotkania. Joanna Wrzesińska i Andrzej Włoch przedstawili prezentację pod tytułem „Hot stamping i embossing w opakowaniach premium – wyższa jakość przy niższych kosztach wytworzenia”. Podzielili się z uczestnikami swoimi obserwacjami na temat warunków, które muszą zostać spełnione, aby możliwe było zapewnienie najwyższej jakości, przy jednoczesnym sprawnym i powtarzalnym przebiegu procesu złocenia i tłoczenia, co pozwala wygenerować niemałe oszczędności. Około stu pięćdziesięciu Klientów firmy Bobst zajmujących się zarówno tekturą falistą, jak i litą, mogło odnaleźć w trakcie seminarium informacje przydatne dla swoich firm, a uwagami i doświadczeniami wymieniano się jeszcze długo, podczas wspólnej kolacji, na którą zaproszono wszystkich uczestników.

Fot. źródło: „Świat DRUKU”

bobst

Grawer Polska na Spotkaniu Introligatorów  | 19.11.2017

19 listopada 2017 roku mieliśmy przyjemność wziąć udział w pierwszym spotkaniu introligatorów polskich i miłośników opraw książkowych, które odbyło się w warszawskim Muzeum Literatury. Przy tej okazji odbyła się także wystawa „Okrągłe rocznice, czyli Bruno Schulz w oprawie”, na której uczestnicy spotkania przedstawili swoje przepiękne prace. Pośród prelekcji, które zostały wygłoszone tego dnia, znalazło się także wystąpienie Grawer Polska. Andrzej Włoch opowiedział o matrycach, które są tak ważnym narzędziem pracy introligatorów, przedstawił dostępne obecnie możliwości, które ciągle ewoluują wraz z rozwojem technologii.
Niewątpliwie było to spotkanie ludzi z wielką pasją, chcących dzielić się swoją wiedzą i nieustannie podnosić swoje umiejętności. Dziękujemy, że mogliśmy być z Wami tego dnia!

Clipboard01
Back To Top