skip to Main Content
+48 61 862 30 63 biuro@grawerpolska.pl ul. Sianowska 7, 60-431 Poznań OGÓLNE WARUNKI HANDLOWE

Grawer Polska na targach FachPack 2018

W dniach 25-27 września 2018 w Norymberdze odbyły się kolejne targi Fach Pack. Grawer Polska pierwszy raz miało okazję uczestniczyć, jako wystawca, w tych Specjalistycznych Targach Opakowań, Procesów i Technik. Jest to jedno z ważniejszych wydarzeń branży opakowaniowej w Europie. Na 12 halach zaprezentowało się ponad 1 600 wystawców.
W tym roku została otwarta nowa hala, która w całości poświęcona była opakowaniom premium i uszlachetnianiu. Właśnie na tej hali mieliśmy nasze stoisko, za odwiedzenie którego serdecznie wszystkim dziękujemy.

fdffddf

VII Ogólnopolskie Warsztaty Hot-Stamping | 16.06.2018

W dniach 16-17 czerwca 2018r. odbyły się już VII Ogólnopolskie Warsztaty Hot-stamping organizowane przez firmę Grawer Polska. Stanowiące forum wymiany doświadczeń warsztaty, w tym roku zgromadziły przeszło 150 osób. Wzorem lat ubiegłych zagościły na nich najważniejsze firmy i osoby z branży, aby rozmawiać o technikach złocenia, tłoczenia, nowościach w uszlachetnianiu druku oraz maszynach i surowcach.

W gronie prelegentów gościliśmy przedstawicieli takich firm jak Grafmaj, Bobst, MMDS machines czy Follak. Wygłoszone prezentacje z pewnością poszerzyły wiedzę w zakresie trendów, innowacji i możliwości produkcyjnych.

Fot. źródło: „PACKAGING POLSKA”

VII ogólnopolskie warsztaty hot-stamping

Grawer Polska na Packaging Innovations 2018. | 04.2018

W tym roku miała miejsce już 10 edycja targów, która odbyła się w dniach 17-18 kwietnia w EXPO XXI w Warszawie. Grawer Polska kolejny raz miało możliwość uczestniczyć w tym wydarzeniu klasyfikując się do grupy LUXPACK -opakowania i etykiety luksusowe dedykowane dla produktów premium. W czasie targów ponownie mieliśmy okazję spotkać się z klientami, odnowić kontakty oraz wymienić się doświadczeniami. Dziękujemy za miło spędzony czas z wszystkimi odwiedzającymi.

Fot. źródło: „Świat DRUKU”

g2

Grawer Polska na konkursie ART OF PACKAGING 2018  | 03.2018

W tym roku Grawer Polska wzięło udział w 12. Edycji konkursu ART OF PACKAGING. Gala Finałowa konkursu na najlepsze opakowanie na rynku odbyła się 5 marca 2018 na Hali Międzynarodowych Targów Poznańskich. Organizatorem konkursu jest EUROPEAN MEDIA GROUP Sp. z o.o. Konkurs promuje projekty oraz opakowania innowacyjne i pomysłowe. Swój udział można było zgłaszać w 12 kategoriach.

Opakowanie upominku świątecznego dla naszych klientów – Grawer Świątecznie – otrzymało nominację w kategorii Professional opakowanie z Szuflady. Głównym założeniem projektu było ukazanie piękna i elegancji uszlachetnienia, jakim jest tłoczenie 3D. Aby skoncentrować uwagę odbiorcy na możliwościach, jakie stwarza ta metoda, zrezygnowano całkowicie z druku na opakowaniu, podkreślając jedynie wybrane elementy metodą złocenia. Opakowanie wraz z zawartością trafiło do naszych klientów. Surowcem, z jakiego zostało wykonane opakowanie jest karton metalizowany Opal 350g. Został wybrany na swój połysk, który świetnie podkreśla wszelkie przetłoczenia.

Serdecznie dziękujemy za nominację.

g1

Grawer Polska na RemaDays 2018 | 02.2018

W tym roku w dniach 7-9 lutego odbyły się już 14 Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays w czasie których zaprezentowało się ponad 800 wystawców z 26 krajów. Jak co roku jednym z wystawców była firma Grawer Polska. Mogliśmy zaprezentować nasze produkty, doradzić, porozmawiać o nowościach w uszlachetnianiu druku jak również pokazać jak wygląda nasza firma.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska.

Fot. źródło: „Świat DRUKU”

123

Grawer Polska na Spotkaniu Introligatorów  | 19.11.2017

19 listopada 2017 roku mieliśmy przyjemność wziąć udział w pierwszym spotkaniu introligatorów polskich i miłośników opraw książkowych, które odbyło się w warszawskim Muzeum Literatury. Przy tej okazji odbyła się także wystawa „Okrągłe rocznice, czyli Bruno Schulz w oprawie”, na której uczestnicy spotkania przedstawili swoje przepiękne prace. Pośród prelekcji, które zostały wygłoszone tego dnia, znalazło się także wystąpienie Grawer Polska. Andrzej Włoch opowiedział o matrycach, które są tak ważnym narzędziem pracy introligatorów, przedstawił dostępne obecnie możliwości, które ciągle ewoluują wraz z rozwojem technologii.
Niewątpliwie było to spotkanie ludzi z wielką pasją, chcących dzielić się swoją wiedzą i nieustannie podnosić swoje umiejętności. Dziękujemy, że mogliśmy być z Wami tego dnia!

Clipboard01

Grawer u BOBSTA  | 11.10.2017

7 września 2017 roku firma Bobst Polska zaprosiła swoich klientów do podwarszawskiej Jahranki na seminarium zatytułowane „Na początku było opakowanie…”. Uczestnicy wysłuchali wykładów zarówno na temat nowinek Bobsta, jak i prelekcji dotyczących projektowania opakowań i usprawnienia produkcji. Jako partner biznesowy wydarzenia Grawer Polska także zajął swoje miejsce w agendzie spotkania. Joanna Wrzesińska i Andrzej Włoch przedstawili prezentację pod tytułem „Hot stamping i embossing w opakowaniach premium – wyższa jakość przy niższych kosztach wytworzenia”. Podzielili się z uczestnikami swoimi obserwacjami na temat warunków, które muszą zostać spełnione, aby możliwe było zapewnienie najwyższej jakości, przy jednoczesnym sprawnym i powtarzalnym przebiegu procesu złocenia i tłoczenia, co pozwala wygenerować niemałe oszczędności. Około stu pięćdziesięciu Klientów firmy Bobst zajmujących się zarówno tekturą falistą, jak i litą, mogło odnaleźć w trakcie seminarium informacje przydatne dla swoich firm, a uwagami i doświadczeniami wymieniano się jeszcze długo, podczas wspólnej kolacji, na którą zaproszono wszystkich uczestników.

Fot. źródło: „Świat DRUKU”

bobst

Doskonalenie jakości w Grawer Polska!  | 10.08.2017

Na początku czerwca 2017 pozytywnie przeszliśmy audyt certyfikacyjny i z dniem 27.06.2017 otrzymaliśmy certyfikat świadczący o wprowadzeniu i stosowaniu System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. Naszym celem jest maksymalne zaspokojenie potrzeb naszych klientów, które chcemy osiągnąć między innymi poprzez nieustanne podnoszenie jakości produkowanych przez nas narzędzi. W związku z tym istotne jest dla nas posiadanie działającego i ciągle doskonalonego systemu jakościowego. Zdajemy sobie również sprawę jak ważne jest środowisko i jaki mamy na nie wpływ, dlatego też od 28.06.2016 posiadamy również certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego. W czerwcu tego roku przeszliśmy pozytywnie audyt recertyfikacyjny na zgodność z normą ISO 14001:2005.

Back To Top