skip to Main Content
+48 61 862 30 63 biuro@grawerpolska.pl ul. Sianowska 7, 60-431 Poznań OGÓLNE WARUNKI HANDLOWE

10 lat Grawer Polska

Z okazji naszego 10-lecia obchodzonego w tym roku chcemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Klientom, z którymi  mieliśmy okazję współpracować w minionych latach. Dynamiczny rozwój i coraz większe doświadczenie zawdzięczamy rosnącym potrzebom rynku, które skłaniają nas do zgłębiania wiedzy fachowej oraz rozwoju osobistego naszych pracowników. Staramy się świadczyć usługi na coraz wyższym poziomie, dlatego miło jest nam poinformować, że w lutym br. została otwarta druga siedziba naszej firmy mieszcząca się w Poznaniu przy ul. Kobylińskiej 5.

Wraz z nową siedzibą pojawiają się nowe możliwości a także nowe wyzwania, dzięki którym mamy nadzieję wzmocnić pozycję zaufanego partnera biznesowego.

grawerpolska - budynek

Grawer Polska na targach FachPack 2018

W dniach 25-27 września 2018 w Norymberdze odbyły się kolejne targi Fach Pack. Grawer Polska pierwszy raz miało okazję uczestniczyć, jako wystawca, w tych Specjalistycznych Targach Opakowań, Procesów i Technik. Jest to jedno z ważniejszych wydarzeń branży opakowaniowej w Europie. Na 12 halach zaprezentowało się ponad 1 600 wystawców.
W tym roku została otwarta nowa hala, która w całości poświęcona była opakowaniom premium i uszlachetnianiu. Właśnie na tej hali mieliśmy nasze stoisko, za odwiedzenie którego serdecznie wszystkim dziękujemy.

fdffddf

VII Ogólnopolskie Warsztaty Hot-Stamping | 16.06.2018

W dniach 16-17 czerwca 2018r. odbyły się już VII Ogólnopolskie Warsztaty Hot-stamping organizowane przez firmę Grawer Polska. Stanowiące forum wymiany doświadczeń warsztaty, w tym roku zgromadziły przeszło 150 osób. Wzorem lat ubiegłych zagościły na nich najważniejsze firmy i osoby z branży, aby rozmawiać o technikach złocenia, tłoczenia, nowościach w uszlachetnianiu druku oraz maszynach i surowcach.

W gronie prelegentów gościliśmy przedstawicieli takich firm jak Grafmaj, Bobst, MMDS machines czy Follak. Wygłoszone prezentacje z pewnością poszerzyły wiedzę w zakresie trendów, innowacji i możliwości produkcyjnych.

Fot. źródło: „PACKAGING POLSKA”

VII ogólnopolskie warsztaty hot-stamping

Grawer Polska na Packaging Innovations 2018. | 04.2018

W tym roku miała miejsce już 10 edycja targów, która odbyła się w dniach 17-18 kwietnia w EXPO XXI w Warszawie. Grawer Polska kolejny raz miało możliwość uczestniczyć w tym wydarzeniu klasyfikując się do grupy LUXPACK -opakowania i etykiety luksusowe dedykowane dla produktów premium. W czasie targów ponownie mieliśmy okazję spotkać się z klientami, odnowić kontakty oraz wymienić się doświadczeniami. Dziękujemy za miło spędzony czas z wszystkimi odwiedzającymi.

Fot. źródło: „Świat DRUKU”

g2

Grawer Polska na konkursie ART OF PACKAGING 2018  | 03.2018

W tym roku Grawer Polska wzięło udział w 12. Edycji konkursu ART OF PACKAGING. Gala Finałowa konkursu na najlepsze opakowanie na rynku odbyła się 5 marca 2018 na Hali Międzynarodowych Targów Poznańskich. Organizatorem konkursu jest EUROPEAN MEDIA GROUP Sp. z o.o. Konkurs promuje projekty oraz opakowania innowacyjne i pomysłowe. Swój udział można było zgłaszać w 12 kategoriach.

Opakowanie upominku świątecznego dla naszych klientów – Grawer Świątecznie – otrzymało nominację w kategorii Professional opakowanie z Szuflady. Głównym założeniem projektu było ukazanie piękna i elegancji uszlachetnienia, jakim jest tłoczenie 3D. Aby skoncentrować uwagę odbiorcy na możliwościach, jakie stwarza ta metoda, zrezygnowano całkowicie z druku na opakowaniu, podkreślając jedynie wybrane elementy metodą złocenia. Opakowanie wraz z zawartością trafiło do naszych klientów. Surowcem, z jakiego zostało wykonane opakowanie jest karton metalizowany Opal 350g. Został wybrany na swój połysk, który świetnie podkreśla wszelkie przetłoczenia.

Serdecznie dziękujemy za nominację.

g1

Grawer Polska na RemaDays 2018 | 02.2018

W tym roku w dniach 7-9 lutego odbyły się już 14 Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays w czasie których zaprezentowało się ponad 800 wystawców z 26 krajów. Jak co roku jednym z wystawców była firma Grawer Polska. Mogliśmy zaprezentować nasze produkty, doradzić, porozmawiać o nowościach w uszlachetnianiu druku jak również pokazać jak wygląda nasza firma.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska.

Fot. źródło: „Świat DRUKU”

123

Grawer Polska na Spotkaniu Introligatorów  | 19.11.2017

19 listopada 2017 roku mieliśmy przyjemność wziąć udział w pierwszym spotkaniu introligatorów polskich i miłośników opraw książkowych, które odbyło się w warszawskim Muzeum Literatury. Przy tej okazji odbyła się także wystawa „Okrągłe rocznice, czyli Bruno Schulz w oprawie”, na której uczestnicy spotkania przedstawili swoje przepiękne prace. Pośród prelekcji, które zostały wygłoszone tego dnia, znalazło się także wystąpienie Grawer Polska. Andrzej Włoch opowiedział o matrycach, które są tak ważnym narzędziem pracy introligatorów, przedstawił dostępne obecnie możliwości, które ciągle ewoluują wraz z rozwojem technologii.
Niewątpliwie było to spotkanie ludzi z wielką pasją, chcących dzielić się swoją wiedzą i nieustannie podnosić swoje umiejętności. Dziękujemy, że mogliśmy być z Wami tego dnia!

Clipboard01

Grawer u BOBSTA  | 11.10.2017

7 września 2017 roku firma Bobst Polska zaprosiła swoich klientów do podwarszawskiej Jahranki na seminarium zatytułowane „Na początku było opakowanie…”. Uczestnicy wysłuchali wykładów zarówno na temat nowinek Bobsta, jak i prelekcji dotyczących projektowania opakowań i usprawnienia produkcji. Jako partner biznesowy wydarzenia Grawer Polska także zajął swoje miejsce w agendzie spotkania. Joanna Wrzesińska i Andrzej Włoch przedstawili prezentację pod tytułem „Hot stamping i embossing w opakowaniach premium – wyższa jakość przy niższych kosztach wytworzenia”. Podzielili się z uczestnikami swoimi obserwacjami na temat warunków, które muszą zostać spełnione, aby możliwe było zapewnienie najwyższej jakości, przy jednoczesnym sprawnym i powtarzalnym przebiegu procesu złocenia i tłoczenia, co pozwala wygenerować niemałe oszczędności. Około stu pięćdziesięciu Klientów firmy Bobst zajmujących się zarówno tekturą falistą, jak i litą, mogło odnaleźć w trakcie seminarium informacje przydatne dla swoich firm, a uwagami i doświadczeniami wymieniano się jeszcze długo, podczas wspólnej kolacji, na którą zaproszono wszystkich uczestników.

Fot. źródło: „Świat DRUKU”

bobst

Doskonalenie jakości w Grawer Polska!  | 10.08.2017

Na początku czerwca 2017 pozytywnie przeszliśmy audyt certyfikacyjny i z dniem 27.06.2017 otrzymaliśmy certyfikat świadczący o wprowadzeniu i stosowaniu System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. Naszym celem jest maksymalne zaspokojenie potrzeb naszych klientów, które chcemy osiągnąć między innymi poprzez nieustanne podnoszenie jakości produkowanych przez nas narzędzi. W związku z tym istotne jest dla nas posiadanie działającego i ciągle doskonalonego systemu jakościowego. Zdajemy sobie również sprawę jak ważne jest środowisko i jaki mamy na nie wpływ, dlatego też od 28.06.2016 posiadamy również certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego. W czerwcu tego roku przeszliśmy pozytywnie audyt recertyfikacyjny na zgodność z normą ISO 14001:2005.

Back To Top