skip to Main Content
+48 61 862 30 63 biuro@grawerpolska.pl ul. Sianowska 7, 60-431 Poznań OGÓLNE WARUNKI HANDLOWE
Jesteśmy grupą ludzi, którzy z pasją i nieustającym zaciekawieniem zajmują się poszukiwaniem nowych, wciąż lepszych rozwiązań w dziedzinie złocenia i tłoczenia.

Według nas tylko takie podejście oraz otwartość na potrzeby Klienta gwarantuje sukces, który niewątpliwie odnieśliśmy stając się liderem na polskim rynku oraz w naszej części Europy. Firma czerpie swoją wiedzę z wieloletniego doświadczenia pracowników zdobytego w branży poligraficznej, jak również z wiedzy płynącej od naszych Klientów, którzy przez swoje niejednokrotnie bardzo wysokie wymagania są dla nas najlepszymi nauczycielami.

Grawer Polska od lat pracuje dla największych Klientów w branży poligraficznej i reklamowej. Nasze matryce mosiężne, magnezowe i polimerowe znajdują zastosowanie w przemyśle opakowaniowym typu premium, szczególnie w branży kosmetycznej, cukierniczej i alkoholowej. Dzięki naszym produktom możliwe jest wykonywanie tłoczeń i złoceń na papierze, kartonie, skórze i tworzywach skóropodobnych, drewnie oraz innych nośnikach reklamowych.

Back To Top